História

Firma Roofplast vznikla prirodzeným vývinom v r. 2013 z partie živnostníkov, ktorí sa hydroizoláciámi zaoberali už niekoľko rokov predtým. Počas dlhoročnej práce s mPVC, TPO fóliami a asfaltovými pásmi  sa nám podarilo urobiť množstvo zákaziek na území Slovenska aj Českej republiky. Naši kvalifikovaní  pracovníci si vďaka získaným skúsenostiam dokážu poradiť aj s neočakavanými prekážkami. Hlavnou doménou firmy Roofplast je kvalita, rýchlosť a flexibilita. Používame tie najkvalitnejšie certifikované materiály od renomovaných firiem. Niekoľko ročná záruka na nami zrealizované zákazky a pozáručný servis je samozrejmosťou. V prípade záujmu o naše služby  nás neváhajte kontaktovať.

Filozofia

Vždy našu prácu robíme zodpovedne a dodržiavame najvyššie štandardy. Pre nás je kvalita tou najdôležitejšou zložkou v podnikaní. Je to práve kvalita vďaka, ktorej dostávame skvelé referencie od našich zákazníkov, ktorí nás doporučujú ďalej. Silný a odborný tím je tou správnou cestou kedy bude spokojný klient aj firma. Tým sa riadime pri každej práci.


Vízia

Neustále sa snažíme napredovať a pokračovať v našej práci a zručnosti ďalej. Začínali sme ako malá firma zložená s 2 živnostníkov, ktorá robila len jednoduché úpravy striech. Dnes sa špecializujeme na celú škálu služieb od rekonštrukcií až po kompletnú výstavbu striech, opláštení na klúč.